Petrolul Ploiești – UTA 2-1, în etapa a 17-a din Superliga | Laszlo Balint nu trece de Nae Constantin la primul meci de la revenirea la Arad!

Petrolul Ploiești – UTA 2-1, în etapa a 17-a din Superliga | Laszlo Balint nu trece de Nae Constantin la primul meci de la revenirea la Arad!

Meciul dintre Petrolul Ploiești și UTA Arad s-a jucat sâmbătă seară, pe Stadionul „Ilie Oană”, în cadrul etapei cu numărul 17 din Superliga, iar prahovenii au învins cu scorul de 2-1. După o primă repriză […] The post Petrolul Ploiești – UTA 2-1, în etapa a 17-a din Superliga | Laszlo Balint nu trece de Nae Constantin la primul meci de la revenirea la Arad! appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport