Penalty gratuit primit de Dinamo cu Gaz Metan! Comentatorul meciului a izbucnit: „N-a fost nimic! E jenant” | VIDEO

Penalty gratuit primit de Dinamo cu Gaz Metan! Comentatorul meciului a izbucnit: „N-a fost nimic! E jenant” | VIDEO

Dinamo a redus din diferență la Mediaș după ce a înscris de la 11 metri, însă penalty-ul acordat „câinilor” a fost acordat cu mare ușurință. În minutul 82, Adrian Cojocaru a dictat lovitură de pedeapsă […] The post Penalty gratuit primit de Dinamo cu Gaz Metan! Comentatorul meciului a izbucnit: „N-a fost nimic! E jenant” | VIDEO appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport