Ovidiu Burcă iese la atac și îl desființează pe arbitrul George Găman, după CSA Steaua – Dinamo: „Mi-e dor de Tudor! Prefer arbitri de Liga 3. Nu tolerez aroganța și lipsa de valoare”

Ovidiu Burcă iese la atac și îl desființează pe arbitrul George Găman, după CSA Steaua – Dinamo: „Mi-e dor de Tudor! Prefer arbitri de Liga 3. Nu tolerez aroganța și lipsa de valoare”

Ovidiu Burcă a lansat un atac dur asupra arbitrului George Găman, cel care a comis mai multe erori în meciul CSA Steaua – Dinamo. Ovidiu Burcă iese la atac și îl desființează pe arbitrul George […] The post Ovidiu Burcă iese la atac și îl desființează pe arbitrul George Găman, după CSA Steaua – Dinamo: „Mi-e dor de Tudor! Prefer arbitri de Liga 3. Nu tolerez aroganța și lipsa de valoare” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport