MM Stoica a pus tunurile pe un club din Superliga: „Nu ar trebui dată licenţa. Fă ceva!”

MM Stoica a pus tunurile pe un club din Superliga: „Nu ar trebui dată licenţa. Fă ceva!”

FCSB se gândește deja la următoarea deplasare din Superliga, cea cu UTA Arad, programată pe 5 martie, iar MM Stoica, managerul general al roș-albaștrilor, a pus tunurile pe clubul de pe arena „Francisc Neuman”. MM […] The post MM Stoica a pus tunurile pe un club din Superliga: „Nu ar trebui dată licenţa. Fă ceva!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport