Liviu Ciobotariu a tras linie după Dinamo Bucureşti – FC Botoşani 2-2 şi e convins că echipa lui merita să învingă: „În prima repriză, au avut o fază şi au dat gol. În a doua, un contraatac şi au marcat”

Liviu Ciobotariu a tras linie după Dinamo Bucureşti – FC Botoşani 2-2 şi e convins că echipa lui merita să învingă: „În prima repriză, au avut o fază şi au dat gol. În a doua, un contraatac şi au marcat”

Antrenorul Liviu Ciobotariu este convins, după Dinamo Bucureşti – FC Botoşani 2-2, că formația moldavă merita să învingă, deși a fost condusă cu 2-0. FC Botoșani a obținut a doua remiză în actuala stagiune competițională, […] The post Liviu Ciobotariu a tras linie după Dinamo Bucureşti – FC Botoşani 2-2 şi e convins că echipa lui merita să învingă: „În prima repriză, au avut o fază şi au dat gol. În a doua, un contraatac şi au marcat” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport