Ministerul Sportului a anunţat, la 7 iulie 2022, printr-un mesaj publicat pe un site de socializare, că începând cu sezonul 2022-2023 impune obligativitatea unei ponderi de 40% a sportivilor români la competiţiile naţionale în sporturile […] The post Legea impusă de ministrul Carol Eduard Novak va începe să „usture”! Amenda s-a mărit de 10 ori și a ajuns la 30.000 de lei pe meci disputat! Demnitarul amenință: „Cât de curând vom intra în acțiune” | VIDEO EXCLUSIV appeared first on Prosport.
Legea impusă de ministrul Carol Eduard Novak va începe să „usture”! Amenda s-a mărit de 10 ori și a ajuns la 30.000 de lei pe meci disputat! Demnitarul amenință: „Cât de curând vom intra în acțiune” | VIDEO EXCLUSIV
- de ProSport
- 2023/01/25 13:00
Alte știri din ProSport
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
