Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi OSK, îngrijorat după ce a apărut un focar de COVID-19 la FCSB. „Trebuie să luăm măsuri! E tragedie la nivel național!”

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi OSK, îngrijorat după ce a apărut un focar de COVID-19 la FCSB. „Trebuie să luăm măsuri! E tragedie la nivel național!”

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi OSK, este îngrijorat după ce a apărut un focar de COVID-19 la FCSB. FCSB s-a prezentat la partida cu CS Mioveni cu doar 13 jucători pe listă, după ce echipa […] The post Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi OSK, îngrijorat după ce a apărut un focar de COVID-19 la FCSB. „Trebuie să luăm măsuri! E tragedie la nivel național!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport