Laszlo Balint, nemulțumit după remiza din UTA – FC Botoșani: „Asta și-a pus amprenta pe rezultatul final!”

Laszlo Balint, nemulțumit după remiza din UTA – FC Botoșani: „Asta și-a pus amprenta pe rezultatul final!”

Laszlo Balint, antrenorul echipei UTA Arad, s-a declarat nemulțumit de starea gazonului, după remiza albă cu FC Botoșani. UTA Arad și FC Botoșani s-au întâlnit sâmbătă, pe Stadionul „Francisc Neuman”, în cadrul etapei cu numărul […] The post Laszlo Balint, nemulțumit după remiza din UTA – FC Botoșani: „Asta și-a pus amprenta pe rezultatul final!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport