Laszlo Balint, după eșecul cu CS Mioveni: „Nu avem scuze, am fost penibili cu toții, în frunte cu mine!”

Laszlo Balint, după eșecul cu CS Mioveni: „Nu avem scuze, am fost penibili cu toții, în frunte cu mine!”

UTA își complică și mai mult situația în Superligă după ce a pierdut pe teren propriu, 1-2, cu CS Mioveni, în cadrul etapei a 23-a. Arădenii își puneau mari speranțe în prima victorie după 12 […] The post Laszlo Balint, după eșecul cu CS Mioveni: „Nu avem scuze, am fost penibili cu toții, în frunte cu mine!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport