Jucătorii Chindiei, în lacrimi după retrogradarea în Liga 2: „Ne-am bătut joc de acest club!”

Jucătorii Chindiei, în lacrimi după retrogradarea în Liga 2: „Ne-am bătut joc de acest club!”

Jucătorii Chindiei sunt în lacrimi după retrogradarea în Liga 2! Daniel Popa și Cristian Neguț au vorbit deschis despre problemele cu banii de la Târgoviște, după remiza cu FC Voluntari, scor 2-2. Fotbaliștii Chindiei, în […] The post Jucătorii Chindiei, în lacrimi după retrogradarea în Liga 2: „Ne-am bătut joc de acest club!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport