Jucătoarele de la Rapid și-au făcut fericit antrenorul după calificarea în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin! Ce a spus Kim Rasmussen, după meciul contra lui Krim: „Sunt mândru de ele!”

Jucătoarele de la Rapid și-au făcut fericit antrenorul după calificarea în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin! Ce a spus Kim Rasmussen, după meciul contra lui Krim: „Sunt mândru de ele!”

Kim Rasmussen, antrenorul danez în vârstă de 50 de ani de la Rapid București, s-a declarat fericit după victoria din meciul contra lui Krim. Jucătoarele de la Rapid și-au făcut fericit antrenorul după calificarea în […] The post Jucătoarele de la Rapid și-au făcut fericit antrenorul după calificarea în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin! Ce a spus Kim Rasmussen, după meciul contra lui Krim: „Sunt mândru de ele!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport