Înfrângere usturătoare pentru Dinamo, la Veszprem, în Liga Campionilor! Ungurii au câștigat la 15 puncte diferență

Înfrângere usturătoare pentru Dinamo, la Veszprem, în Liga Campionilor! Ungurii au câștigat la 15 puncte diferență

Handbaliștii de la Dinamo București au înregistrat încă o înfrângere dureroasă, joi, în Grupa B a grupei Ligii Campionilor, pe terenul celor de la Veszprem, scor 47-32. „Dulăii” rămân ultimii în serie, după nouă runde, […] The post Înfrângere usturătoare pentru Dinamo, la Veszprem, în Liga Campionilor! Ungurii au câștigat la 15 puncte diferență appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport