Gigi Becali a dat un nou „tun”: „Opt milioane am cerut pe el, l-am vândut deja!”

Gigi Becali a dat un nou „tun”: „Opt milioane am cerut pe el, l-am vândut deja!”

După ce a anunțat din nou că se retrage din fotbal, extrem de supărat pe arbitrajul din meciul Rapid – FCSB 1-0, Gigi Becali are acum și motive de bucurie, generate de una dintre multe […] The post Gigi Becali a dat un nou „tun”: „Opt milioane am cerut pe el, l-am vândut deja!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport