Gabi Tamaș trage concluzia după înfrângerea la limită cu Germania: „Mai bine luai 6!”. Mesajul fostului internațional înainte de meciul cu Armenia

Gabi Tamaș trage concluzia după înfrângerea la limită cu Germania: „Mai bine luai 6!”. Mesajul fostului internațional înainte de meciul cu Armenia

Fostul internațional Gabi Tamaș consideră că este frustrant să pierzi de maniera de care a făcut-o România în Germania și le-a transmis elevilor lui Mirel Rădoi să aibă aceeași atitudine ca la Hamburg în meciul […] The post Gabi Tamaș trage concluzia după înfrângerea la limită cu Germania: „Mai bine luai 6!”. Mesajul fostului internațional înainte de meciul cu Armenia appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport