Gabi Balint, elogiu pentru Pep Guardiola după Manchester City – PSG: „Este cel mai bun antrenor din lume! A inventat sistemul 4-4-2-0!”

Gabi Balint, elogiu pentru Pep Guardiola după Manchester City – PSG: „Este cel mai bun antrenor din lume! A inventat sistemul 4-4-2-0!”

Manchester City a reușit să se califice în finala Ligii Campionilor, după ce a învins-o pe PSG cu 2-0 (4-1 la general), în returul semifinalelor. Gabi Balit, fost mare jucător al Stelei, s-a declarat uluit […] The post Gabi Balint, elogiu pentru Pep Guardiola după Manchester City – PSG: „Este cel mai bun antrenor din lume! A inventat sistemul 4-4-2-0!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport