Fostul fotbalist al lui Dinamo, care a jucat de 18 ori pentru echipa națională, a semnat rezilierea contractului

Fostul fotbalist al lui Dinamo, care a jucat de 18 ori pentru echipa națională, a semnat rezilierea contractului

Fotbalistul care a jucat de 18 ori pentru echipa națională a Republicii Moldova a semnat reziliarea contractului. Fostul jucător de la Dinamo București nu a stat prea mult pe gânduri și a luat decizia radicală. […] The post Fostul fotbalist al lui Dinamo, care a jucat de 18 ori pentru echipa națională, a semnat rezilierea contractului appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport