Fost jucător al FCSB-ului, tranșant după înfârângerea cu Dinamo: „I-au luat prea de sus!”

Fost jucător al FCSB-ului, tranșant după înfârângerea cu Dinamo: „I-au luat prea de sus!”

FCSB a fost învinsă de Dinamo, 0-1, în optimile Cupei României. Laurențiu Diniță, fost jucător al FCSB-ului, a criticat formația roș-albastră, pentru evoluția din derby. Unicul gol al partidei a fost marcat de Adam Nemec, în […] The post Fost jucător al FCSB-ului, tranșant după înfârângerea cu Dinamo: „I-au luat prea de sus!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport