FCSB nu l-a mai vrut şi a semnat cu Dinamo: „E o investiție în viitor”

FCSB nu l-a mai vrut şi a semnat cu Dinamo: „E o investiție în viitor”

Dinamo a dat lovitura și a semnat cu un fotbalist pe care FCSB nu l-a mai vrut. „Câinii” au oficializat a treia mutare a verii. Așa cum a obișnuit deja, Andrei Nicolescu a adus la echipă un jucător tânăr, de viitor, pentru care noul antrenor, Nuno Campos, și-a dat acceptul. FCSB nu l-a mai dorit […] The post FCSB nu l-a mai vrut şi a semnat cu Dinamo: „E o investiție în viitor” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport