Fanii și jucătorii celor de la UTA, „încălzire” cu torțe pentru meciul cu Botoșani!

Fanii și jucătorii celor de la UTA, „încălzire” cu torțe pentru meciul cu Botoșani!

Nedreptatea suferită de UTA pe „Arena Națională”, în eșecul (1-2) cu FCSB, conturat după penalty-urile eronat dictate de arbitrul Marian Barbu, a apropiat și mai mult echipa lui Laszlo Balint de fanii săi. Din inițiativa […] The post Fanii și jucătorii celor de la UTA, „încălzire” cu torțe pentru meciul cu Botoșani! appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport