Eugen Neagoe și-a pus jucătorii la zid, după FC Botoșani – Gloria Buzău 3-3: „În repriza a doua am intrat puțin cu teamă”

Eugen Neagoe și-a pus jucătorii la zid, după FC Botoșani – Gloria Buzău 3-3: „În repriza a doua am intrat puțin cu teamă”

Primul meci al etapei cu numărul 10 din Superliga, Botoșani – Gloria Buzău 3-3, a avut parte de toate, dar antrenorul oaspeților, Eugen Neagoe, și-a spus elevii la zid. FC Botoșani și Gloria Buzău au […] The post Eugen Neagoe și-a pus jucătorii la zid, după FC Botoșani – Gloria Buzău 3-3: „În repriza a doua am intrat puțin cu teamă” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport