Emil Săndoi, mulțumit de punctul obținut de Chindia Târgoviște cu FC Botoșani: „Dacă aveam și noi șansă, reușeam mai mult”

Emil Săndoi, mulțumit de punctul obținut de Chindia Târgoviște cu FC Botoșani: „Dacă aveam și noi șansă, reușeam mai mult”

Antrenorul Chindiei Târgoviște, Emil Săndoi, a vorbit după meciul cu FC Botoșani, scor 0-0. Tehnicianul afirmă că este mulțumit de punctul obținut de echipa sa. Deși Chindia a jucat în 10 oameni în ultimele 20 […] The post Emil Săndoi, mulțumit de punctul obținut de Chindia Târgoviște cu FC Botoșani: „Dacă aveam și noi șansă, reușeam mai mult” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport