Dorinel Munteanu a făcut iureș, după Oțelul Galați – Dinamo București 1-1! A luat decizia și a anunțat că va da afară câțiva fotbaliști: „Vom aduce 5 jucători. Am greșit cu cei pe care i-am luat în vară”

Dorinel Munteanu a făcut iureș, după Oțelul Galați – Dinamo București 1-1! A luat decizia și a anunțat că va da afară câțiva fotbaliști: „Vom aduce 5 jucători. Am greșit cu cei pe care i-am luat în vară”

Antrenorul Dorinel Munteanu a făcut iureș, după Oțelul Galați – Dinamo București 1-1, și a anunțat că va da afară câțiva fotbaliști. Echipa Oțelul Galați rămâne neînvinsă în actuala stagiune a Superligii, după remiza de […] The post Dorinel Munteanu a făcut iureș, după Oțelul Galați – Dinamo București 1-1! A luat decizia și a anunțat că va da afară câțiva fotbaliști: „Vom aduce 5 jucători. Am greșit cu cei pe care i-am luat în vară” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport