Dinamo, ajutată de arbitraj la meciul cu UTA? Laszlo Balint continuă acuzele. „Când se greșește atât de flagrant nu are cum să nu te pună pe gânduri!”

Dinamo, ajutată de arbitraj la meciul cu UTA? Laszlo Balint continuă acuzele. „Când se greșește atât de flagrant nu are cum să nu te pună pe gânduri!”

Laszlo Balint, antrenorul echipei UTA Arad, continuă să acuze după ce formația sa a fost învinsă de Dinamo București pe teren propriu, scor 0-1, în etapa 20 din Liga 1, sezonul 2020 – 2021. Antrenorul […] The post Dinamo, ajutată de arbitraj la meciul cu UTA? Laszlo Balint continuă acuzele. „Când se greșește atât de flagrant nu are cum să nu te pună pe gânduri!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport