Dinamo a scos banii și l-a transferat, iar fotbalistul a venit direct în cantonamentul din Antalya! Și-a făcut deja prima poză cu tricoul alb-roșu

Dinamo a scos banii și l-a transferat, iar fotbalistul a venit direct în cantonamentul din Antalya! Și-a făcut deja prima poză cu tricoul alb-roșu

Noul fotbalist de la Dinamo București a semnat cu echipa lui Kopic și a venit direct în cantonamentul din Antalya. Jucătorul și-a făcut deja prima poză cu tricoul alb-roșu și e gata să facă senzație […] The post Dinamo a scos banii și l-a transferat, iar fotbalistul a venit direct în cantonamentul din Antalya! Și-a făcut deja prima poză cu tricoul alb-roșu appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport