Dinamo a ieșit victorioasă din derby-ul cu Steaua în „Liga Zimbrilor”

Dinamo a ieșit victorioasă din derby-ul cu Steaua în „Liga Zimbrilor”

Dinamo a reușit să o înfrângă pe Steaua, scor 31-28, în cadrul rundei a 19-a din Liga Națională de handbal masculin. Din nefericire pentru „roș-albaștrii”, galeria acestora nu a fost prezentă la meci. Dinamo a […] The post Dinamo a ieșit victorioasă din derby-ul cu Steaua în „Liga Zimbrilor” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport