Denis Alibec nu a avut milă de FCSB după câștigarea titlului: „Eram sigur că îi întoarcem, suntem prea buni! Au dat două goluri din noroc”. Declarație de dragoste pentru Gică Hagi: „Dacă aveam 10 ca el, eram departe!”

Denis Alibec nu a avut milă de FCSB după câștigarea titlului: „Eram sigur că îi întoarcem, suntem prea buni! Au dat două goluri din noroc”. Declarație de dragoste pentru Gică Hagi: „Dacă aveam 10 ca el, eram departe!”

Denis Alibec nu a jucat în meciul cu FCSB, care a consfințit câștigarea titlului de către Farul Constanța, din cauza suspendării primite după acel cartonaș roșu din meciul de la Craiova. Denis Alibec nu a […] The post Denis Alibec nu a avut milă de FCSB după câștigarea titlului: „Eram sigur că îi întoarcem, suntem prea buni! Au dat două goluri din noroc”. Declarație de dragoste pentru Gică Hagi: „Dacă aveam 10 ca el, eram departe!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport