Croatul de 47 de ani a venit în România şi a rămas uluit de ce a găsit în Bucureşti

Croatul de 47 de ani a venit în România şi a rămas uluit de ce a găsit în Bucureşti

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, are mai mult de un an de când se află în România, și a dezvăluit impresiile pe care i le-a lăsat țara noastră în toată această perioadă. Tehnicianul croat vorbește […] The post Croatul de 47 de ani a venit în România şi a rămas uluit de ce a găsit în Bucureşti appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport