Clubul UTA a încasat cea de-a patra amendă stagională, achitată în întregime de un suporter din SUA: „Băieții să continue să facă show!”

Clubul UTA a încasat cea de-a patra amendă stagională, achitată în întregime de un suporter din SUA: „Băieții să continue să facă show!”

UTA nu a scăpat de sancțiuni după coregrafia dedicată baronului Francisc Neuman, „condimentată” cu torțe și fumigene de galeria arădeană în startul actului secund al partidei cu FC U Craiova. Totodată, federalii nu au agreat, […] The post Clubul UTA a încasat cea de-a patra amendă stagională, achitată în întregime de un suporter din SUA: „Băieții să continue să facă show!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport