Cine e cel mai bun marcator al celor de la UTA în Liga 1, din 1994 încoace!

Cine e cel mai bun marcator al celor de la UTA în Liga 1, din 1994 încoace!

Virgiliu Postolachi a atins cota de zece goluri la UTA și VAR-ul i l-a „furat” pe al 11-lea în meciul cu U Craiova. De când nu au mai avut arădenii un fortbalist atât de prolific […] The post Cine e cel mai bun marcator al celor de la UTA în Liga 1, din 1994 încoace! appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport