Cei de la Mioveni se tem de focarul de la FCSB. „Nu avem ce face! Am fost anunțați că se joacă”

Cei de la Mioveni se tem de focarul de la FCSB. „Nu avem ce face! Am fost anunțați că se joacă”

Cei de la Mioveni se tem de situația alarmantă de la FCSB. Clubul roș-albastru a fost lovit din plin de coronavirus, iar la această oră mai au doar 13 jucători valizi. FCSB va întâlni pe […] The post Cei de la Mioveni se tem de focarul de la FCSB. „Nu avem ce face! Am fost anunțați că se joacă” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport