„Câinii” lui Ovidiu Burcă, vedete la meciul „dulăilor” din Liga Campionilor! Fotbaliștii au semnat autografe la pauza partidei dintre Dinamo și GOG | EXCLUSIV FOTO și VIDEO

Dinamo s-a impus, 30-27, în ultimul meci de acasă din Liga Campionilor, împotriva celor de la GOG. În tribunele Sălii Polivalente, cu doar câteva zile înaintea primului meci oficial din 2023, și-a făcut apariția o […] The post „Câinii” lui Ovidiu Burcă, vedete la meciul „dulăilor” din Liga Campionilor! Fotbaliștii au semnat autografe la pauza partidei dintre Dinamo și GOG | EXCLUSIV FOTO și VIDEO appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport