Bănel Nicoliță a relatat un episod uluitor: „Mi-a fost frică! Erau 60 de inşi. Îţi dai seama, să îi vezi pe toţi la scară!”

Bănel Nicoliță a relatat un episod uluitor: „Mi-a fost frică! Erau 60 de inşi. Îţi dai seama, să îi vezi pe toţi la scară!”

Derby-ul Steaua – Dinamo s-a jucat la data de 7 aprilie 2007, de Paște. Roș-albii au câștigat cu 4-2, în Ghencea, și Bănel Nicoliță, unul dintre oamenii de bază ai echipei roș-albastre, a povestit că […] The post Bănel Nicoliță a relatat un episod uluitor: „Mi-a fost frică! Erau 60 de inşi. Îţi dai seama, să îi vezi pe toţi la scară!” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport