Andrei Prepreliță, dezamăgit după înfrângerea cu Rapid: „Mă așteptam la mai mult de la unii jucători! Trebuie să ne resetăm”. Ce urmează pentru FC Argeș

Andrei Prepreliță, dezamăgit după înfrângerea cu Rapid: „Mă așteptam la mai mult de la unii jucători! Trebuie să ne resetăm”. Ce urmează pentru FC Argeș

Andrei Prepreliță, antrenorul echipei FC Argeș, s-a arătat dezamăgit după eșecul cu Rapid. Partida dintre Rapid și FC Argeș s-a disputat vineri seară, în cadrul etapei cu numărul 19 din Liga 1, pe Arena Națională, […] The post Andrei Prepreliță, dezamăgit după înfrângerea cu Rapid: „Mă așteptam la mai mult de la unii jucători! Trebuie să ne resetăm”. Ce urmează pentru FC Argeș appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport