Andorrezii au ironizat naționala României: „Le este dor de Generația de Aur. Au mai și retrogradat în Liga C din Nations League”

Andorrezii au ironizat naționala României: „Le este dor de Generația de Aur. Au mai și retrogradat în Liga C din Nations League”

Pe 25 martie, echipa națională a României o să joace împotriva Andorrei în preliminariile de calificare pentru Campionatul European din 2024. Jurnaliștii andorrezi au scris despre naționala României și au spus că nu se tem […] The post Andorrezii au ironizat naționala României: „Le este dor de Generația de Aur. Au mai și retrogradat în Liga C din Nations League” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport