Alexandru Pelici, regrete mari după eșecul cu FCSB: „Le-am ușurat munca!” Ce a zis de arbitraj

Alexandru Pelici, regrete mari după eșecul cu FCSB: „Le-am ușurat munca!” Ce a zis de arbitraj

Alexandru Pelici a sperat într-un rezultat mare cu FCSB, iar tehnicianul regretă că nou-promovata din Mioveni a plecat învinsă de la Buzău. Antrenorul a preferat să nu comenteze arbitrajul, asta deși FCSB a înscris dintr-un […] The post Alexandru Pelici, regrete mari după eșecul cu FCSB: „Le-am ușurat munca!” Ce a zis de arbitraj appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport