Adi Vasile, sincer după înfrângerea din Vipers – CSM București: „Am rămas cu un gust amar după joc!”. Ce a spus Emilie Arntzen, cea mai bună marcatoare a partidei

Adi Vasile, sincer după înfrângerea din Vipers – CSM București: „Am rămas cu un gust amar după joc!”. Ce a spus Emilie Arntzen, cea mai bună marcatoare a partidei

Adrian Vasile, antrenorul echipei CSM București, s-a arătat dezamăgit după înfrângerea cu Vipers, dar în același timp e încrezător pentru partida din retur. Adi Vasile, sincer după înfrângerea din Vipers – CSM București Partida dintre […] The post Adi Vasile, sincer după înfrângerea din Vipers – CSM București: „Am rămas cu un gust amar după joc!”. Ce a spus Emilie Arntzen, cea mai bună marcatoare a partidei appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport