Adi Mutu, sincer după înfrângerea din derby-ul FCSB – Rapid 3-1. „Nu am reușit și ne recunoaștem învinși, plecăm capul!” Îl apără pe Mihai Pintilii. „De ce îi luați meritele?”

Adi Mutu, sincer după înfrângerea din derby-ul FCSB – Rapid 3-1. „Nu am reușit și ne recunoaștem învinși, plecăm capul!” Îl apără pe Mihai Pintilii. „De ce îi luați meritele?”

Adi Mutu, antrenorul Rapidului, a avut un discurs sincer după înfrângerea suferită de echipa sa cu FCSB. Rapid a fost învinsă de FCSB pe Arena Națională, scor 3-1, în etapa a 17-a din Superliga, iar […] The post Adi Mutu, sincer după înfrângerea din derby-ul FCSB – Rapid 3-1. „Nu am reușit și ne recunoaștem învinși, plecăm capul!” Îl apără pe Mihai Pintilii. „De ce îi luați meritele?” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport