Un elev de 13 ani din Maramureș a murit după ce i s-a făcut rău la şcoală. Băiatul a leșinat în timp ce își aștepta mama

Un elev de 13 ani din Maramureș a murit după ce i s-a făcut rău la şcoală. Băiatul a leșinat în timp ce își aștepta mama

Au fost momente dramatice, vineri după-amiază, la școala din localitatea Băiţa de Sub Codru, judeţul Maramureş. Un elev de 13 ani a murit după ce i s-a făcut rău. Băiatul a leșinat în timp ce își aștepta mama, angajată a instituției de învățământ, pentru a merge acasă. Din păcăte, deși copilul a fost resuscitat timp […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea