Romgaz a depus 275 de milioane de euro într-o singură zi, la trei bănci din România

Romgaz a depus 275 de milioane de euro într-o singură zi, la trei bănci din România

Romgaz, cel mai mare producător și operator de înmagazinare de gaze naturale din România, a făcut o mișcare financiară semnificativă. Într-o singură zi, compania de stat a constituit depozite bancare în valoare totală de peste 275 milioane euro, echivalentul a 1,38 miliarde lei, la trei bănci din țară, conform raportului publicat de Profit.ro. Romgaz a […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea