Poliția din Oradea a „descins” în aeroport cu avertismente pentru călătorii care pleacă în vacanță

Poliția din Oradea a „descins” în aeroport cu avertismente pentru călătorii care pleacă în vacanță

Poliția de Frontieră din Oradea avertizează călătorii să fie precauți cu postările lor pe rețelele sociale. Conform eBihoreanul, nu doar prietenii urmăresc selfie-urile din aeroport sau check-in-urile din vacanțe, ci și potențialii hoți. Campania de informare demarată de Poliția de Frontieră din Oradea Cu ocazia Zilei Europene de Prevenire a Furturilor din Locuințe, polițiștii bihoreni […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea