Ozana Barabancea a fost testată pozitiv cu COVID-19: „Cam nasol”. Cum se simte vedeta

Ozana Barabancea a fost testată pozitiv cu COVID-19: „Cam nasol”. Cum se simte vedeta

Ozana Barabancea trece printr-o perioadă delicată după ce a fost confirmată cu COVID-19. Artista a anunțat că testul efectuat recent a ieșit pozitiv și le-a transmis fanilor să nu neglijeze sănătatea, așa cum a făcut ea în ultima vreme, concentrându-se exclusiv pe carieră. Ozana Barabancea a fost testată pozitiv la COVID-19, după ce în ultimele […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea