Octavia Geamănu a pierdut procesul cu Antena 1. Decizia luată de instanță: „A cerut sume compensatorii”

Octavia Geamănu a pierdut procesul cu Antena 1. Decizia luată de instanță: „A cerut sume compensatorii”

După mai bine de doi ani de confruntări juridice, Octavia Geamănu, fosta prezentatoare a Observatorului, a pierdut procesul cu postul de televiziune Antena 1. Tribunalul București a dat câștig de cauză fostului angajator, considerând că sancțiunile aplicate vedetei, inclusiv concedierea, au fost legale și justificate. Scandalul a izbucnit în momentul în care Octavia Geamănu a […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea