O fetiță de 12 ani și-a înscenat propria răpire pentru a obține bani de la părinți, în Brazilia: „Ori plătiți răscumpărarea, ori mă ucide”

O fetiță de 12 ani și-a înscenat propria răpire pentru a obține bani de la părinți, în Brazilia: „Ori plătiți răscumpărarea, ori mă ucide”

O fată de 12 ani din Itaiopolis, estul Braziliei, a inventat propria răpire la începutul lunii iunie, cerând părinților bani drept răscumpărare. Poliția, alertată de familie, a găsit-o într-o casă de la marginea orașului, descoperind că întreaga poveste era falsă, relatează Oddity Central. O copilă din Itaiopolis, nordul statului Santa Catarina, a șocat familia și […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea