Motivul pentru care Ioana Ignat a locuit un an la mănăstire: „Experiență care m-a format mult” | EXCLUSIV

Motivul pentru care Ioana Ignat a locuit un an la mănăstire: „Experiență care m-a format mult” | EXCLUSIV

În ultimele luni, Ioana Ignat a fost din nou în centrul atenției, după ce s-a despărțit de Sebastian Dobrincu, după care s-au împăcat, pentru a se separa din nou, de această dată definitiv, după cum au afirmat chiar ei. Lăsând la o parte problemele din viața personală, Ioana Ignat s-a concentrat foarte mult pe cariera […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea