Mai mulți fani români au fost scoși de pe stadionul din Bratislava la meciul cu Spania de la Campionatul European U21. Ce s-a întâmplat

Mai mulți fani români au fost scoși de pe stadionul din Bratislava la meciul cu Spania de la Campionatul European U21. Ce s-a întâmplat

Mai mulți suporteri români au fost scoși sâmbătă seară de pe stadionul din Bratislava, după ce au folosit fumigene în tribune, relatează jurnaliștii Libertatea prezenți la meci. Incidentul a avut loc în repriza secundă a meciului cu Spania, al doilea pentru „tricolorii mici” în Grupa A. Dar incidente similare s-au petrecut și în primul joc […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea