Livrator din Sri Lanka, luat la palme de un agent de pază în curtea Spitalului Județean Arad. Incidentul a fost filmat

Livrator din Sri Lanka, luat la palme de un agent de pază în curtea Spitalului Județean Arad. Incidentul a fost filmat

Un livrator din Sri Lanka a fost agresat de un agent de pază în curtea Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad, conform unei înregistrări video transmise de familia acestuia publicației locale Special Arad. Incidentul a avut loc pe 15 iunie, în jurul orei 18.12, în timp ce bărbatul efectua o livrare și a oprit autoturismul […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea