De ce a ajuns la pușcărie mama fraților Cămătaru: „Am luat fapta asupra mea”. Ce făcuse sora ei

De ce a ajuns la pușcărie mama fraților Cămătaru: „Am luat fapta asupra mea”. Ce făcuse sora ei

Serialul-documentar „Cămătarii”, difuzat pe VOYO, dar care se vede și în fiecare luni seară la PRO TV, de la ora 23.30, vorbește nu doar despre farații Cămătaru, Nuțu și Sile, ci și despre familia acestora. În cel de-al patrulea episod, Smaranda Stoica, mama fraților Nuțu și Sile, cunoscută drept Mimi Cămătăreasa, vorbește despre momentul în […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea