Cum s-a simțit Anghel Damian când a filmat documentarul „Cămătarii”: „Au existat momente inconfortabile”

Cum s-a simțit Anghel Damian când a filmat documentarul „Cămătarii”: „Au existat momente inconfortabile”

Lansat la începutul acestei veri, serialul-documentar „Cămătarii” a reușit să devină rapid viral, datorită modului în care a fost regizat de Anghel Damian. După ce primele două episoade au fost puse la zid de unii dintre telespectatori, pe motiv că familia Cămătaru ar fi prezentată la modul laudativ, în cel de-al treilea episod difuzat atât […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea