Cornel Păsat a confirmat despărțirea de soția Bianca: „Ea a vrut să mergem la notar, iar eu am refuzat”. Motivul pentru care ea a plecat de acasă

Cornel Păsat a confirmat despărțirea de soția Bianca: „Ea a vrut să mergem la notar, iar eu am refuzat”. Motivul pentru care ea a plecat de acasă

Cornel Păsat și soția Bianca s-au despărțit, după ce ea a plecat cu copilul lor de acasă și locuiește la un hotel. Dansatorul și coregraful spune că nu vrea să divorțeze, deși femeia i-a cerut să se separe legal la notar. Ieri, reacția lui Cornel Păsat, după ce soția ar fi plecat de acasă a […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea