Ce se întâmplă în corpul tău dacă nu mănânci timp de 36 de ore. Simularea care i-a surprins pe specialiști | VIDEO

Ce se întâmplă în corpul tău dacă nu mănânci timp de 36 de ore. Simularea care i-a surprins pe specialiști | VIDEO

O simulare video care a devenit virală pe rețelele de socializare dezvăluie efectele dramatice pe care le poate avea asupra organismului o perioadă de post de 36 de ore. Postul intermitent, o tendință alimentară tot mai populară, continuă să fie subiect de dezbatere în rândul specialiștilor. Această practică este promovată ca o metodă rapidă de […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea